FaBoard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke

5 posters

FaBoard :: Offtopic :: Sport :: Nogomet

Go down

Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke Empty Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke

Post by Python Fri Jul 11, 2008 4:11 pm

Ćiro je dokazano trenersko ime u granicama bivše države, ali i šire... Poznat je po skandalima, ishitrenim izjavama u medijima, sukobima, ali i po velikim rezultatima. Najveći je sigurno osvajanje brončane medalje s hrvatskom reprezentacijom na Svjetskom prvenstvu 1998. godine.

Bosanskohercegovačka javnost podijeljena je po pitanju dolaska popularnog Ćire na užarenu izborničku poziciju u našoj reprezentaciji. Dok su jedni poskočili od sreće kada su čuli za ovu vijest, drugi su odmahivali rukom: Još jedna podvala glavonja u Savezu…

I reprezentativci su podijeljeni. Jedni su se spremni odazvati Blaževiću, a druge repka ne zanima dok su Dominiković i kompanija na čelnim pozicijama u Savezu. Novi izbornik najavljuje bratstvo i jedinstvo, te obećava odlazak na Svjetsko prvenstvo 2010. godine.

Zanima nas vaše mišljenje oko izbora Ćire Blaževića za novog vođu naše reprezentacije…
Python
Python
Mod mjeseca :D
Mod mjeseca :D

Number of posts : 245
Bodovi : 50
Registration date : 2008-07-01

Back to top Go down

Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke Empty Re: Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke

Post by Montblanc Fri Jul 11, 2008 5:36 pm

Cestitan van ciro je velemajstor i sve najbolje nasin susjedima.
Montblanc
Montblanc
Super Moderator
Super Moderator

Number of posts : 471
Bodovi : 70
Tim : Wild tim
Registration date : 2008-07-04

Back to top Go down

Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke Empty Re: Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke

Post by kazza Tue Jul 15, 2008 11:19 pm

Ipak ja mislim da to s neke strane nije u redu s njegove strane ako si hrvat mos ti trenirat strane klubove al zamislite igraju bosna i hrvatska na nekom vaznom natjecanju a ciro trener i hrvat se bori protiv hrvatske Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke 145495 Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke 145495
kazza
kazza
FaBoard User

Number of posts : 68
Bodovi : 50
Registration date : 2008-07-15

Back to top Go down

Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke Empty Re: Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke

Post by black14 Sat Jul 19, 2008 7:00 pm

Ja kazem da je za BiH dobro sto je Ciro novi izbornik al za njega:Mogo je nac bolju reprezentaciju.Al ipak sretno Ciro sine.
black14
black14
Member

Number of posts : 34
Age : 30
Bodovi : 50
Registration date : 2008-07-19

Back to top Go down

Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke Empty Re: Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke

Post by Amras Sun Jul 20, 2008 3:23 pm

Ma Ćiro je kralj..
Vidit ćete šta će napravit sa BiH..


kazza wrote:Ipak ja mislim da to s neke strane nije u redu s njegove strane ako si hrvat mos ti trenirat strane klubove al zamislite igraju bosna i hrvatska na nekom vaznom natjecanju a ciro trener i hrvat se bori protiv hrvatske Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke 145495 Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke 145495

A Hiddink je morao na europskom sa Rusijom protiv svojih, Nizozemaca.. Tako da nema tu nista nefair..

Sretno Ćiro i nadam se da ćeš napravit svašta tamo.. Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke 82841
Amras
Amras
FaBoard User

Number of posts : 53
Age : 31
Bodovi : 50
Tim : Freakz GFX
Registration date : 2008-07-18

Back to top Go down

Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke Empty Re: Ćiro Blazevic novi trener BiH Repke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


FaBoard :: Offtopic :: Sport :: Nogomet

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum